Ukážky, výlety a iné ...
Tu nájdete naše výlety s paničkou, ale aj moje každodenné vylomeniny...

Ukážky MDD Dolný Lopašov

Klubová výstava Nemeckých prepeličiarov. 

Tento víkend sme boli pozrieť ako sa darí mojej rodinke na X. klubovej výstave Nemeckých prepeličiarov, ktorá sa konala v Netčicích. Chovateľka si neodpustila a snažila sa vo výstavnej polohe odfotiť aj mňa, tak som jej spravil radosť ;)

Trošku som si zapózoval pred objektívom ;)

Ukážky záchranárskych psov v materskej škôlke na Fedákovej ulici v Bratislave :)

Giving Tuesday 2017

V utorok 28.11.2017 sme sa ako organizácia BKZB zúčastnili prvého ročníka Giving Tuesday a deťom v materskej škôlke Pri kríži v Bratislave sme pripravili program s našimi štvornohými miláčikmi a tiež sme ich zoznámili so základmi poskytovania prvej pomoci :)

Ukážky záchranárskych psov v základnej škole na Železničnej ulici v Bratislave.

Ukážky záchranárskych psov v materskej škôlke na Gessayovej ulici v Bratislave... naše prvé ;)

Zraz chovateľskej stanice Axally

Maxíkova chovateľka zorganizovala v Sušicích na krásnej Šumave rodinné stretnutie, na ktorom som predsa nemohol chýbať ani ja :) Stretol som tam svojich dvoch bráškov, fešáka Dixa a Dina, s ktorým som si rozumel, hlavne keď sme spolu hrýzli paličky...., potom rodičov, bratrancov aj sesternice, no bola nás tam celá kopa... Väčšina z nich sú budúci poľovníci, tak som im s paničkou ukázal čím by som chcel byť ja keď budem veľký...

Ostrov Kopáč

V nedeľu po tréningu vo Vlčom hrdle sa moja panička rozhodla, že ma za odmenu zoberie na jazero... Bolo to super, prvýkrát som si zaplával... no dobre, tak trošku som to skúšal, ale musíte uznať, že mi to celkom išlo, aj keď som zozačiatku všetkých poriadne ošpliechal ;)

Železná studnička

Kačín

Šúrsky potok